środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Pomaganie jest dziecinnie proste

2019-01-12 11:00:00 (ost. akt: 2019-01-11 23:38:16)

Autor zdjęcia: GOK w Wielbarku

Choć do 27.Finału WOŚP pozostało jeszcze trochę czasu to wielbarski sztab już zaczął grać. W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka gra dla dzieci na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pomaganie ma wielką moc!

Tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia, która przypada na 13 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra już po raz 27. Zbiórka odbywać się będzie pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Orkiestra zagra dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W mroźny poniedziałek, 07 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku odbyły się pokazy taneczne w wykonaniu dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Jana Brzechwy w Wielbarku, swój popis wokalny zaprezentowały dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne do GO-Ku , a zabawy i aukcję poprowadził animator – pani Alicja z Olsztyna.

Podczas imprezy wylicytowano m. in. orkiestrową koszulkę za 100 zł. Jak się okazało po raz kolejny, dzieci i rodzice mają gorące serca i w ciągu zaledwie godziny zebrano około tysiąca złotych. Ale to nie koniec wydarzeń zorganizowanych przez wielbarski sztab WOŚP. Już w sobotę o godzinie 10.00 w hali sportowej w Wielbarku odbędą się rozgrywki sportowe w piłce nożnej halowej pn. „Gramy – pomagamy”. W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku podczas finału odbędzie się koncert muzyczny połączony z główną licytacją m. in. mebli IKEA, a na placu przy dawnym kościele ewangelickim odbędzie się kiermasz orkiestrowy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages