środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wielbarscy seniorzy świętowali

2017-10-26 12:58:57 (ost. akt: 2017-10-26 13:01:13)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Wielbarku

Tradycyjnie jak co roku w październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku przygotowano „Dzień Seniora” gromadząc się na wspólnym świętowaniu. Po części oficjalnej była wspólna zabawa oraz biesiadowanie. Wszyscy wspaniale się bawili i w doskonałych humorach wrócili do domów.

Było edukacyjnie, rozrywkowo i … słodko. Ponad siedemdziesięciu seniorów z Gminy Wielbark spotkało się by obchodzić „Światowy Dnia Seniora”. Uczestnicy uroczystości otrzymali słodkie upominki i pamiątkowe znaczki, wręczono również kwiaty seniorom reprezentującym Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Wielbarskiej, Stowarzyszenie „Kobiety Kucborka” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wesołowie. Nie zabrakło również życzeń, które złożyli: Wójt Gminy Wielbark oraz przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielbarku i Gminnego Ośrodka Kultury w Wielbarku.
Przy kawie, herbatce i cieście „starsza młodzież” wysłuchała programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z zespołu wokalno-teatralnego działającego przy GOK-u oraz zespołu Christopher z Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie im. Jana Pawła II. Niespodziankę przygotowali również uczestnicy zajęć ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Wesołowie, którzy przedstawili skecz „Napad na bank”, a zespół „Mufinki” zaprezentował oryginalny taniec.Spotkanie to było doskonałą okazją do spędzenia mile czasu w gronie znajomych i przyjaciół.
Organizatorem obchodów „Światowego Dnia Seniora” był Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages