środa, 27 marca 2019. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...

2017-05-28 10:56:47 (ost. akt: 2017-05-28 10:59:07)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Wielbarku

Natalia Jackiewicz i Szymon Abramczyk to dwie młode dusze artystyczne, które swoim talentem zadziwią publiczność oraz wielokrotnie jury konkursowe. Wielbarska publiczność podziękowała im za niezwykłe wykonania różnych utworów przez trzy lata ich przygody muzycznej w miejscowym Gminnym Ośrodku Kulttury.

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” – pod takim tytułem odbył się recital dwójki młodych, zdolnych wokalistów z Wielbarka : Natalii Jackiewicz i Szymona Abramczyka. Tytuł koncertu nie był przypadkowy, oboje są tegorocznymi maturzystami i kończą muzyczną przygodę związaną z Wielbarkiem .
Droga muzyczna Natalii Jackiewicz i Szymona Abramczyka rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to zaczęli uczęszczać na indywidualne zajęcia wokalne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku, a finansowane przez Gminę Wielbark i Wytwórnię Podłoża Zastępczego w Kołodziejowym Grądzie. Ich drogą muzyczną od samego początku kierowała Joanna Gawryszewska, która nie tylko uczyła ich śpiewu, ale również przygotowywała do koncertów i konkursów.
W czwartkowe popołudnie, 18 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku zgromadzona publiczność miała niepowtarzalną okazję usłyszeć piosenki, które ściśle związane były z drogą muzyczną Natalii i Szymona.
Występ Natalii i Szymona zachwycił przybyłą na spotkanie publiczność. Wiele osób ukradkiem ocierało łzy wzruszenia. Na zakończenie recitalu wręczono kwiaty i drobne upominki młodym wokalistom oraz osobom i podmiotom, bez których recital nie odbyłby się.
- Wspaniali młodzi ludzie, którzy mają niezwykłe głosy i stwarzają niesamowit atmosferę podczas swoich występów - mówili zgromadzeni na występie. - Życzymy aby ich kariera nabrała tempa, abyśmy mogli ich usłyszeć i zobaczyć kiedyś na wielkich scenach - dodawali.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages