Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Wybory Miss Babcia i Mister Dziadek 2017

2017-01-29 14:00:00 (ost. akt: 2017-01-27 22:52:41)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Wielbarku

Na co dzień opiekuńczy, pomocni, kochani i czuli - zwłaszcza dla swoich wnuków. Ale kto powiedział, że babcie i dziadkowie nie mogą się bawić, chodzić na siłownię, jeździć na wycieczki albo wziąć udziału w wyborach miss czy walczyć o tytuł mistera? Są aktywni i zawsze dobrze zorganizowani. W dodatku piękni, eleganccy i szarmandzcy. Idealni kandydaci stanęli do rywalizacji o tytuł Miss Babci i Mistera Dziadków.

W Polsce emeryci kojarzą się z przede wszystkim z biedą i chorobami. Coraz częściej w małych środowiskach przełamywane są te stereotypy. Seniorzy nie chcą siedzieć w domach, przed telewizorem. Są kreatywni, pełni sił, wdzięku, marzeń i planów. Uświadomienie społeczeństwu, że życie emeryta nadal może mieć ogromną wartość oraz smak.
W czwartek, 19 stycznia 2017 roku w Wesołowie odbyły się obchody Dnia Babci i Dziadka. Organizatorami tego szczególnego dnia byli: Środowiskowy Dom Samopomocy w Wesołowie i Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku. Celem organizowania tego typu imprez jest promowanie zdrowego stylu życia i wartości rodzinnych, a także wzajemnej przychylności osób starszych i młodego pokolenia. To wydarzenie jest również wspaniałą i niepowtarzalną okazją dla seniorów, by przeżyć ciekawą przygodę i po prostu dobrze się bawić.

Wybory Miss Babci i Mister Dziadka
Pięknym można być w każdym wieku. Udowodnili to seniorzy, które pomimo stresu pokazali, że są odważni, doświadczeni i na pewno wiedzą, jak na emeryturze korzystać z uroków życia. Osoby, które wzięły udział w wyborach pokazały, że są niezwykłe i nietuzinkowe. Spełniają swe marzenia i żyją z pasją, jakiej mogą im pozazdrościć młodzi ludzie. Seniorzy udowodnili, że potrafią się nie tylko świetnie bawić, ale także mają wiele werwy i radości.
Kandydaci zaprezentowali się „publiczności” w dwóch osłonach. W pierwszej prezentowali swój „talent” w drugiej zaś strój. Tytuł "Miss Babci" powędrował do Pani Teresy, zaś Misterem Dziadków został Pan Ignacy.
Ale nie była to jedyna atrakcja jaką przygotowano dla Babć i Dziadków w tym dniu. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Wesołowie zaprezentowali program artystyczny, który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Tego dnia uśmiech z twarzy „starszej młodzieży” nie schodził. Obchody Dnia Babci i Dziadka zakończono słodkim poczęstunkiem.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. gosc #2173313 | 195.222.*.* 2 lut 2017 14:38

  Super, bardzo mi sie podoba! Kazdy z nich wygral - na aktywnym zyciu, pociechy i szacunku w wieku tez miec radoche!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. www #2170836 | 83.6.*.* 30 sty 2017 09:54

  Poproszę o zdjęcia w strojach bikini.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages