środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Rodzinne oddawanie krwi w Wielbarku

2016-09-27 08:13:34 (ost. akt: 2016-09-27 08:22:04)

Już po raz kolejny wielbarski Klub HDK PCK przy OSP w Wielbarku zorganizował otwartą akcję poboru krwi. W sobotę, 24 września kilkudziesięciu krwiodawców zgłosiło się do punktu poboru krwi, aby podzielić się drogocennym lekiem. Łącznie zebrano ok.16 litrów krwi.

Po raz pierwszy krew oddali : Paweł Dąbrowski, Dominika Kuczyńska i Paweł Kuczyński. Ciekawostką jest, że Paweł Kuczyński i jego córka Dominika oddawali krew po raz pierwszy w towarzystwie żony Pana Pawła - Marzeny i córki - Anety, które to namówiły ich do tej idei.

Zbigniew Rosiński, po sobotnim oddaniu krwi, zebrał na swoim koncie już 18 litrów krwi i w listopadzie z okazji Dni Honorowych Dawców Krwi otrzyma złotą odznakę I stopnia.

W czasie akcji zbierano również plastikowe nakrętki, które zostaną przekazane potrzebującemu dziecku. Wrześniową akcją poboru krwi, wielbarski Klub HDK PCK przy OSP w Wielbarku kończy dziewiąty rok działalności. Kolejna okazja do spotkania Honorowych Krwiodawców nastąpi 18 listopada, gdzie wielbarski klub podsumowuje ostatni rok działalności, wręczy odznaczenia i nagrody .

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages