środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Młodzi z Wielbarka wygrali międzynarodowy konkurs

2016-04-13 11:15:39 (ost. akt: 2016-04-13 14:55:27)
ecofriends

ecofriends

Dzieci i młodzież z gminy Wielbark uczestniczyły w projekcie "EcoFriends". Przygotowali prezentację dotyczących lokalnych problemów ekologicznych i zajęli I miejsce.

W piątek, 8 kwietnia odbyło się podsumowanie projektu „EcoFriends”. W czasie spotkania uczestnicy projektu, wraz z rodzicami i pomysłodawcami, obejrzeli prezentację multimedialną obrazującą ich osiągnięcia.

Przez ostatnie kilka tygodni uczestnicy projektu rozwijali umiejętności językowe, w tym przypadku języka angielskiego przy jednoczesnym nacisku na tematykę ekologiczną. W czasie zajęć dzieci i młodzież zarejestrowały się na platformie edukacyjnej eTwinning.

Uczniowie z Wielbarka przygotowali prezentację dotyczących lokalnych problemów ekologicznych, która zajęła I miejsce w międzynarodowym konkursie. Wzięli udział w 17. Międzynarodowym Konkursie Rysunkowym o charakterze ekologicznym „The 17th International Environmental Children’s Drawing Contest” w Japonii. Wykonano proekologiczne urządzenie przyszłości oraz śmietniki dla lokalnej społeczności. Odbywały się wideokonferencje z krajami biorącymi udział w projekcie.

Projekt realizował Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku przy udziale IKEA Industry w Wielbarku

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages