Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Zebrania strażackie w Gminie Wielbark

2016-02-29 12:27:34 (ost. akt: 2016-02-29 12:49:11)

Jednostki OSP w Wielbarku i Lesinach Wielkich wybrały nowe zarządy, komisje rewizyjne oraz delegatów i przedstawicieli do Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP.

W niedzielę, 21 lutego, druhny i druhowie z OSP w Wielbarku podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego wybrali nowy zarząd, komisję rewizyjną, delegatów i przedstawicieli do Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP.
W skład nowego Zarządu weszli: Szymon Pawłowski – prezes, Mariusz Burdyński – naczelnik, Adam Rutkowski – skarbnik, Dawid Michalak – sekretarz, Krystian Siedlecki – członek zarządu. W skład komisji rewizyjnej weszli: Milena Zapadka – przewodnicząca, Bartłomiej Karcz- sekretarz, Tomasz Michalak – członek komisji.
W czasie zebrania podsumowano działania jednostki w roku 2015 oraz przedstawiono plany na rok 2016. Podziękowano również za zaangażowanie na rzecz zbiórki 1 % podatku oraz rozpoczęto kolejną kampanię. Nowością było przekazanie kalendarzyków, które informują w jaki sposób można przekazać 1% podatku na rzecz wielbarskiej jednostki.

W czwartek, 25 lutego, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP w Lesinach Wielkich.
W skład nowego zarządu weszli: Michał Zawitowski – prezes, Mateusz Draba – naczelnik, Urszula Mróz – skarbnik,
Julia Krajza – sekretarz, Katarzyna Chorążewicz - członek zarządu. W skład komisji rewizyjnej weszli: Monika Zawrotna – przewodnicząca, Waldemar Mróz – sekretarz i Stanisław Zawrotny – członek komisji.
Oprócz podsumowania działalności za rok ubiegły i przedstawienia planów na obecny rok, Ochotnicza Straż Pożarna w Lesinach Wielkich wręczyła statuetki osobom wspierającym jednostkę. Miłą niespodzianką była przygotowana prezentacja multimedialna obrazująca działalność w ostatnich pięciu latach miejscowej jednostki.
Tym samym OSP w Lesinach Wielkich zakończyła okres sprawozdawczo-wyborczy w jednostkach OSP na terenie gminy Wielbark.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages