Omulew wciąż w IV lidze

2015-06-25 13:42:03(ost. akt: 2015-06-25 13:45:45)

Autor zdjęcia: Marta Zysk

Pomimo dość wysoko przegranego meczu, Omulew Wielbark wciąż będzie grała w IV lidze. - Cieszymy się, że udało nam się utrzymać. Było ciężko ale daliśmy radę. W przyszłym sezonie postaramy się aby nasza gra była skuteczniejsza - zapewniają zawodnicy z Wielbarka.
Polonia Pasłęk - Omulew Wielbark 4:1 (2:0)
Omulew: Woźny, C. Nowakowski, Buła, Staszewski, S. Nowakowski(88 Cieślik), Remiszewski (80 Musioł), Murawski, Majewski, Szczygielski, Kwiecień, Domżalski.
Mobilizacja drużyny z Wielbarka była ogromna, w ostatnim spotkaniu walczyli o utrzymanie się w IV lidze. Już w pierwszej połowie Omulew straciła dwie bramki. W drugiej połowie sytuacja nie była również łatwa. Do bramki Omulwii padły cztery celne strzały graczy z Pasłęka, honorową bramkę, tuż przed końcem meczu w 86 minucie strzelił Patryk Szczygielski.