Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

„Starsza młodzież” uczyła się obsługi komputera.

2015-03-01 19:25:01 (ost. akt: 2015-03-01 19:24:43)

Autor zdjęcia: Ania Kowalska

Po 50 roku życia klikanie? Z nami to nie jest duże wyzwanie! Pod takim hasłem odbyło się bezpłatne szkolenie z obsługi komputera w Wielbarku. Uczestnikami kursu były osoby w wieku 50-64.

Przez dwa miesiące 15 osób brało udział w bezpłatnym szkoleniu komputerowym ECDL Core. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnicy kursu otrzymają certyfikat umiejętności komputerowych, tzw. Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy.

Szkolenie komputerowe dla „starszej młodzieży” w Wielbarku pokazuje, że na naukę nigdy nie jest za późno. Nabyte umiejętności pozwolą uczestnikom nie tylko uniknąć wyobcowania w dobie rozwoju informatyzacji, ale przede wszystkim korzystać z dobrodziejstw jakie dają nowe technologie. A z tego już korzystają uczestnicy kursu w Wielbarku, którzy przez kilka tygodni chodzili systematycznie na zajęcia, a dzisiaj mogą pochwalić się nowymi umiejętnościami.

Projekt finansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany przez IT Grzegorz Chojnacki. To już jego II edycja.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: gokWielbark

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages