Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Zaczęli strażacy z Wesołowa, skończyli z Lesin

2015-02-25 14:12:15 (ost. akt: 2015-02-25 14:14:55)

Autor zdjęcia: Ania Kowalska

Pierwsze walne zebranie sprawozdawcze strażaków z Gminy Wielbark odbyło się w Jednostce OSP Wesołowo. W sobotę, 31 stycznia br. w świetlicy wiejskiej spotkali się druhowie, aby omówić działalność w 2014 roku oraz przedstawić plany na 2015 rok. Ostatnie zebranie strażaków w Gminie Wielbark odbyło się w Lesinach Wielkich.

Druhny i Druhowie z OSP w Lesinach Wielkich ubiegły rok mogą zaliczyć do bardzo udanych. Dzięki swojemu zaangażowaniu pozyskali środki finansowe na zakup nowego sprzętu i umundurowania. Chętnie podnosili swoje kwalifikacje i brali czynny udział w różnego rodzaju szkoleniach.

Ponad 90% druhów może czynnie brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. W raz z druhami z OSP w Wesołowie zorganizowali uroczystość przekazania lekkich samochodów pożarniczych.

Zaproszeni goście byli pod wielkim wrażeniem uroczystości, która została zorganizowana perfekcyjnie. W czasie piątkowego zebrania wiele ciepłych słów pod adresem strażaków wpłynęło od zaproszonych gości. Dzięki pracy społecznej druhów wykonano wiele prac związanych z budową garażu dla nowego samochodu pożarniczego.

Strażakom z OSP w Lesinach Wielkich zapału, zaangażowania i determinacji nie brakuje, czego owocem są plany rozwoju jednostki na kolejne lata przedstawione podczas piątkowego zebrania.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: gokWielbark

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages