Niedziela, 15 lipca 2018. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Dzień Dziecka z wielbarskim GOK-iem

2014-06-03 09:28:40 (ost. akt: 2014-06-03 09:43:29)

W piątkowe popołudnie, 30 maja, Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku gościł około 50 dzieci na mini-festynie z okazji Dnia Dziecka.

Były zawody sprawnościowe z nagrodami, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, a także kosz łakoci i napoje dla wszystkich dzieci. Na koniec spotkania każde dziecko dostało na pamiątkę zwierzątko „wyczarowane” z nadmuchanego balonika.
Pogoda sprawiła organizatorom ogromną niespodziankę, gdyż jak na zawołanie zniknęły gdzieś chmury i słońce towarzyszyło dzieciom przez cały czas trwania imprezy.
Dodatkową atrakcją w czasie Dnia Dziecka była zorganizowana wystawa modeli samolotów wojskowych. Modele budowane były od jesieni ubiegłego roku w trakcie cotygodniowych warsztatów modelarskich w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku. Ekspozycja zawierała 30 kopii samolotów wojskowych z lat 1916- 1945. Szczególna pochwała za wysiłek włożony w przygotowanie wystawy należy się Marcinowi Janowskiemu i Jakubowi Kosakowskiemu – uczniom gimnazjum w Wielbarku. Prace powstały pod kierunkiem instruktora Pana Wojciecha Bogackiego.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages