Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Zakończyły się walne zebrania sprawozdawcze strażaków

2014-02-25 09:08:48 (ost. akt: 2014-02-25 09:45:30)

W sobotę, 15 lutego, w Wielbarku, a tydzień później w Wesołowie odbyły się walne zebrania sprawozdawcze jednostek OSP, działających na terenie Gminy Wielbark.

15 lutego w Wielbarku w walnym zebraniu sprawozdawczym wziął udział komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie – bryg. Mariusz Gęsicki.
W 2013 roku wielbarscy druhowie wzięli udział w kilkudziesięciu wyjazdach do akcji ratowniczo-gaśniczych. Strażacy brali czynny udział w życiu społecznym gminy, pomagając m.in. przy festynach i piknikach. Jednak największym sukcesem jednostki był zakup kamery termowizyjnej.

Tydzień po zebraniu OSP w Wielbarku, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze druhów z Wesołowa. Podczas tego spotkania, w którym wzięło udział 14 druhów, 5 druhen oraz zaproszeni goście, omówiono działalność jednostki OSP w Wesołowie w 2013. Największym sukcesem jednostki był zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. W 2014 roku druhowie przygotowują się do remontu strażnicy, ale przede wszystkim strażacy ochotnicy będą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages