Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Pełen emocji Turniej Warcabowy w Wielbarku

2013-11-08 09:52:25 (ost. akt: 2013-11-08 09:53:56)

Daria Zadrożna i Fabian Zadrożny zostali zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych w rozegranym turnieju warcabowym, który odbył się w Wielbarku.

W środę, 6 listopada, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku został rozegrany Turniej Warcabowy w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 lat i od 12 lat do 15 lat.


W rozgrywkach wzięło udział kilkunastu uczniów. Rywalizacja była ogromna, a rozgrywki pełne emocji i dobrej zabawy. W kategorii wiekowej do 12 lat pierwsze miejsce zajął najmłodszy uczestnik turnieju Fabian Zadrożny, drugie miejsce przypadło Sylwestrowi Żabińskiemu, a trzecie miejsce zajął Maciej Pyć ex aequo z Robertem Glajzrem.

Do samego końca rozstrzygały się losy, kto zostanie zwycięzcą w starszej kategorii wiekowej (12 -15 lat). Po emocjonujących rozgrywkach: pierwsze miejsce zajęła Daria Zadrożna, drugie miejsce zajął Artur Kołodziejczyk, a trzecie miejsce przypadło Emilii Radomskiej.


Na zakończenie Turnieju Warcabowego, każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages