Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Oddali cząstkę siebie potrzebującym

2013-08-13 07:59:23 (ost. akt: 2013-08-13 08:33:13)

34. Akcja Poboru Krwi zorganizowana przez wielbarski Klub Honorowych Dawców Krwi przerosła oczekiwania organizatorów. Zgłosiło się 85 osób, zebrano ponad 31 litrów krwi. „Producenci krwi” przybyli na pobór z każdego zakątka Gminy Wielbark, ale były wśród nich również osoby z poza terenu gminy.

W sobotę, 10 sierpnia, już po raz trzydziesty czwarty odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez wielbarski Klub Honorowych Dawców Krwi. Udało się zebrać 31 litrów krwi.

Oprócz oddawania krwi odbyła się tradycyjna zbiórka plastikowych nakrętek na zakup wózka inwalidzkiego. Zebrano kolejne worki nakrętek - za które organizatorzy akcji dziękują.

Dla Krwiodawców przygotowano niespodziankę i każdy kto tego dnia oddał krew otrzymał koszulkę.
Wakacje to czas relaksu ,ale jak pokazała sobotnia akcja w Wielbarku to też dobra okazja by pomóc innym i podzielić się cząstką siebie w postaci oddanej krwi. A ta w okresie letnim najbardziej jest potrzebna. Mieszkańcy Gminy Wielbark stanęli na wysokości zadania. Pomimo oczekiwania w długiej kolejce krwiodawcy nie zniechęcali się i pomogli innym. Spisali się na medal – za co zarząd wielbarskiego klubu HDK

PCK przy OSP w Wielbarku dziękuje.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages