Niedziela, 15 lipca 2018. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

„Wakacje z GOK-iem” w Wielbarku

2013-07-22 08:40:16 (ost. akt: 2013-07-22 09:02:54)

Wycieczki rowerowe, wyjazd do skansenu, zajęcia sportowe oraz plastyczne - to niektóre atrakcje jakie przygotował dla dzieci Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku w ramach akcji „Wakacje z GOK-iem”.

Sezon wakacyjny Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku przywitał ogniskiem. Od 15 lipca przez dwa tygodnie i w drugiej połowie sierpnia, ponad czterdzieścioro dzieci z Gminy Wielbark może korzystać z oferty wakacyjnej przygotowanej przez GOK w Wielbarku. W ramach akcji „Wakacje z GOK-iem” dzieci kilka godzin dziennie uczestniczą w zajęciach sportowych oraz plastycznych, na których m.in. grają w gry zespołowe, przygotowują wspólny rysunek, jak również wykonują tatuaże. Ważnymi punktami programu są: wycieczki rowerowe po terenie Gminy Wielbark, wyjazd do Skansenu w Olsztynku oraz spacer po Leśnej Ścieżce Dydaktycznej Nadleśnictwa Wielbark, zakończony wspólnym ogniskiem. Każdego dnia uczestnicy akcji „Wakacje z GOKiem” otrzymują posiłek.
Oprócz zorganizowanych zajęć Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku zaprasza do klubowej sali gier i zabaw oraz na gokowskie podwórko, gdzie można pograć m.in. w ping -ponga, badmintona, piłkę ręczną.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages