Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

„Światowy Dzień Krwiodawcy” – pomóż innym, oddaj krew

2013-06-03 10:04:44 (ost. akt: 2013-06-03 10:25:40)

Jaki efekt przyniesie kolejna akcja poboru krwi zorganizowana w Wielbarku? Okaże się już 15 czerwca 2013 roku, kiedy to Krwiodawcy będą mogli oddawać krew. Tego dnia, od godziny 7.30 do 10.30, w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wielbarku odbędzie się już trzydziesta druga akcja poboru krwi, zorganizowana przez miejscowy Klub HDK.

Krew zawsze jest potrzebna, ale przed i w czasie trwania wakacji, szczególnie jej brakuje. Dlatego zwracamy się z apelem o oddawanie krwi. Jesteśmy przekonani, że i tym razem Krwiodawcy nie zawiodą i pomogą potrzebującym.

14 czerwca obchodzony jest „Światowy Dzień Krwiodawcy”, z tej okazji wszystkim tym, którzy dzieląc się cząstką siebie, ratują cudze życie, pragniemy podziękować za ich bezcenny dar. Za to, że potrafią poświęcić swój czas, aby pomóc innym i zawsze są z nami. – Dziękujemy! — Zarząd wielbarskiego Klubu.


Krew mogą oddawać wszystkie zdrowe osoby od 18 do 65 lat. W dniu oddawania krwi należy zjeść rano lekki posiłek i mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages