Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Nakręcili się na pomaganie

2013-05-27 08:52:28 (ost. akt: 2013-05-27 09:54:02)
Uczniowie nagrodzeni za zaangażowanie w akcję charytatywną.

Uczniowie nagrodzeni za zaangażowanie w akcję charytatywną.

Autor zdjęcia: Milena Rutkowska

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zabielach przez kilka miesięcy zbierali plastikowe nakrętki po butelkach, by pomóc w zakupie wózka inwalidzkiego dla Wiktorii.

Trzynastu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zabielach przez cały rok bezinteresownie zbierało nakrętki. Cel był szczytny. Zbierali, by pomóc w zakupie wózka inwalidzkiego dla Wiktorii.

Efekty zbiórki uczniów można było obejrzeć na akcjach poboru krwi w Wielbarku. Ilość worków wypełnionych nakrętkami robiła wrażenie. Wielbarski Klub Honorowych Dawców krwi postanowił podziękować uczniom za szczególne zaangażowanie w akcję charytatywną. Na szkolnym apelu wręczono podziękowania i drobne upominki. Dodać trzeba, że wyróżnione dzieci zaimponowały wielbarskiemu klubowi krwiodawców swoim zaangażowaniem i skromnością.

Największą ilość nakrętek zebrali rodzeństwo Paulina i Paweł Prusikowie. Oprócz Szkoły Podstawowej w Zabielach, korki systematycznie zbierają i przekazują również uczniowie z ZS w Lipowcu i Szkoły Podstawowej w Łatanej Wielkiej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages