Niedziela, 15 lipca 2018. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Otwarcie wystawy fotograficznej Haliny Cekały

2013-04-22 09:46:20 (ost. akt: 2013-04-22 10:01:03)
Kilkaset osób zwiedziło wystawę fotografii Haliny Cekały

Kilkaset osób zwiedziło wystawę fotografii Haliny Cekały

Autor zdjęcia: Archiwum GOK w Wielbarku

Czy w dobie cyfryzacji są jeszcze tacy, którzy robią zdjęcia na kliszy? Okazuje się, że takich osób jest jeszcze całkiem sporo. Jedną z nich jest Halina Cekała, która ostatnio zaprezentowała swoje zdjęcia w wielbarskim GOK-u.

Na otwarcie wystawy "W moim obiektywie" przybyło ponad 50 osób. Pomimo tego, że otwarcie odbyło się w piątek 19 kwietnia, prace pani Haliny zdążyło zobaczyć już kilkaset osób. — Zwiedzający mieli niebywałą okazję obejrzeć ponad 100 zdjęć, które przedstawiają przyrodę okolic Wielbarka, a zostały zrobione w przeciągu ostatnich 10 lat — mówi dyrektorka GOK Milena Rutkowska.

Autorka zdjęć fotografowaniem zajęła się już w czasie szkoły średniej. — Korzysta wyłącznie z aparatu analogowego, zaprezentowane zdjęcia nie są w żaden sposób poddawane obróbce komputerowej, co obecnie jest rzadkością. Każde przedstawione zdjęcie to oddzielna historia. Bywało, że autorka musiała czekać na odpowiedni moment nawet kilka godzin, żeby zrobić zdjęcie. Talent fotograficzny Haliny Cekały został doceniony przez zwiedzających, którzy byli pod wrażeniem wystawy — opowiada Rutkowska.

— Inicjatywa zrobienia wystawy wyszła od GOK-u, to miłe — mówi Halina Cekała. — Cieszę się, że mogłam pokazać swoje zdjęcia. Może w ten sposób inni zarażą się pasją, jaką jest fotografowanie. Wiem, że dużo osób interesuje się fotografią. Może nie mają okazji albo śmiałości tego zaprezentować. Zachęcam innych, aby pokazywali swoje pasje szerszemu gronu, nie tylko bliskim.”Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. o czym te zdjęcia #1063936 | 88.199.*.* 23 kwi 2013 15:22

  o matce ikei i jej dzieciach?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Martyna #1063546 | 213.73.*.* 23 kwi 2013 07:45

  Brawo Pani Halino. Widać, że pasje można posiadać i rozwijać przez całe życie. Życzę jeszcze więcej sukcesów!!! Jest Pani świetną osobą, z sentymentem wspominam czasy gimnazjum. Była Pani świetnym dyrektorem. Pamiętam jak na szkolną wycieczkę wszystkie chciałyśmy jechać nad morze, a Pani zabrała nas w góry, mówiąc że jak raz pojedziemy to się zakochamy i tylko w góry będziemy chciały jeździć. Oczywiście miała Pani rację, dała nam Pani taki wycisk w tych górach ale i tak to była najlepsza wycieczka jaką pamiętam. Dziękuję!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages