Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

10 lat istnienia Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Wielbarskiej

2013-03-22 09:31:49 (ost. akt: 2013-03-22 09:48:12)
Walne Zgromadzenie zbiegło się w czasie z obchodami X-lecia istnienia Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Wielbarskiej

Walne Zgromadzenie zbiegło się w czasie z obchodami X-lecia istnienia Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Wielbarskiej

Autor zdjęcia: Arch. Organizatora

Od dziesięciu lat Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Wielbarskiej ożywia życie kulturalne w gminie. Ostatnie spotkanie było okazją do podsumowań i wspomnień.

W piątek, 15 marca 2013, o godzinie 17. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Wielbarskiej. Uroczystego otwarcia dokonała Prezes Stowarzyszenia Elżbieta Łapińska. Podczas zebrania zostały wybrane nowe władze SMZW.

Walne Zgromadzenie zbiegło się w czasie z obchodami X-lecia istnienia Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Wielbarskiej i było okazją do złożenia podziękowań. W imieniu mieszkańców Gminy Wielbark, statuetkę oraz dyplom za wieloletnią współpracę zarządowi stowarzyszenia wręczyli wójt Grzegorz Zapadka, przewodniczący rady gminy Andrzej Kimbar oraz dyrektor GOK Milena Rutkowska. Stowarzyszenie dziękowało sponsorom, którzy wspierają jego działalność statutową.

Goście, walnego zgromadzenia mogli obejrzeć przedstawienie "Czerwony kapturek" w wykonaniu członków SMZW. Uśmiechom i oklaskom nie było końca. Za pomocą prezentacji multimedialnej działalność na rzecz Stowarzyszenia zaprezentowali poszczególni Prezesi. Była to znakomita okazja do przypomnienia sobie wydarzeń, które rozbudziły kulturalnie, nie tylko mieszkańców gminy, ale również turystów odwiedzających nasz region. Spotkanie zakończyło się przy torcie i lampce szampana.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages